logo

(32) 6430826

ul. Żeromskiego 1

Olkusz, 32-305

07:00 - 16:30

Poniedziałek - Piątek

Konkurs Kaligraficzny

7 edycja miejsko-gminnego Konkursu Kaligraficznego „O Pióro Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz” już za nami! 12 stycznia w naszej szkole w szranki stanęli uczniowie z dziesięciu szkół w dwóch kategoriach wiekowych. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie napisać wiecznym piórem ze stalówką zgodnie ze sztuką kaligrafii wiersze o tematyce zimowej autorstwa Ireny Włodarczyk i Doroty Gellner.  Oto lista zwycięzców:

W klasach II-III:

I miejsce Agnieszka Seweryn z SP 10 , op. Małgorzata Trzaska;

II miejsce Izabela Kukułka z SP 1, op. Jadwiga Stasiak; 

III miejsce Anita Zajega z SP Zawada, op. Renata Woźniak.

W klasach IV-VII:

I miejsce Klaudia Makowska z SP 1, op. Ewa Skołucka; 

II miejsce Piotr Chochół z SP 2, op. Marta Marszałek, Marzena Pałka;

III miejsce Maria Nawara z SP 10, op. Anna Kiwior.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom finału!/D.Milka/

Accessibility Toolbar