logo

(32) 6430826

ul. Żeromskiego 1

Olkusz, 32-305

07:00 - 16:30

Poniedziałek - Piątek

Konkurs plastyczny -„Zamek Rabsztyn w sztuce”

„Zamek Rabsztyn w sztuce” – to tytuł konkursu plastycznego, w którym brali udział uczniowie naszej szkoły. II miejsce zdobyła Martyna Kaliś z kl.VI a, wyróżnienia : Magda Wesołowska z kl. IV a oraz Aliki Farantou z kl. III b. Wyróżnione zostały również prace zakwalifikowane do wystawy – Julii Klejszmit i Kamili Staroń z kl.II b, a także Joanny Ciempki z kl. IV a. Pokonkursową wystawę można oglądać do końca grudnia w klubie osiedlowym Przyjaźń (ul. Legionów Polskich 14), a obszerną relację – na Facebooku Stowarzyszenia Zamek Rabsztyn. Pamiątką są również kalendarze ścienne z pracami nagrodzonych i wyróżnionych, które pełniły rolę katalogów wystawy. Gratulacje dla wspaniałych artystów! /D.Milka/

Accessibility Toolbar