logo

(32) 6430826

ul. Żeromskiego 1

Olkusz, 32-305

07:00 - 16:30

Poniedziałek - Piątek

Akcja „Narodowe Czytanie”

Dzięki inicjatywie p. Reginy Burdziakowskiej – Maj, uczniowie klasy 8 a uczestniczyli w wyjątkowej lekcji języka polskiego w zaprzyjaźnionej szkole –  II Liceum Ogólnokształcącym. W ramach akcji „Narodowe Czytanie”  Stowarzyszenie Teatralno – Literackie w Olkuszu zorganizowało spotkanie młodzieży z aktorami Teatru Zagłębia Panią Beatą Deutschman i Panem Przemysławem Kanią, którzy wcielili się wspólnie w role  bohaterów tragifarsy Gabrieli Zapolskiej „Moralność Pani Dulskiej”. Podczas tego spotkania uczniowie naszej szkoły oraz licealiści mieli zaszczyt występować obok wspaniałych gości. Wyśmienita atmosfera, super przygoda! Dziękujemy! /Regina Burdziakowska-Maj, D. Milka/

Accessibility Toolbar