logo

(32) 6430826

ul. Żeromskiego 1

Olkusz, 32-305

07:00 - 16:30

Poniedziałek - Piątek

PRZEDSZKOLAKI W SZKOLE RELACJA Z DNIA OTWARTEGO

W dniu 10 marca 2020r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla przedszkolaków. Rodzice oraz wrześniowi pierwszoklasiści mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa. Po krótkim wystąpieniu Dyrektora Szkoły i części artystycznej przygotowanej przez klasę III rozpoczęło się zwiedzanie sal, gdzie nauczyciele wraz z uczniami zorganizowali różne ciekawe zadania np. zajęcia przyrodnicze, zajęcia z języka angielskiego, kolorowanki, tańce, łowienie rybek, układanie kubków, malowanie buziek itp. W tym samym czasie rodzice udali się z Panią dyrektor by obejrzeć dwie prezentacje. Pierwsza dotyczyła oferty edukacyjnej naszej placówki, a druga pt. ,,Jak przygotować dziecko do szkoły?”. Na zakończenie Dnia Otwartego, każdy przedszkolak dostał w prezencie kolorowankę, notesik
i ołówek. Mamy nadzieję, że ten dzień dostarczył wiele wrażeń i wspaniałych przeżyć zarówno rodzicom jak i samym dzieciom.
Do zobaczenia we wrześniu! /M. Trzaska/

Accessibility Toolbar