logo

(32) 6430826

ul. Żeromskiego 1

Olkusz, 32-305

07:00 - 16:30

Poniedziałek - Piątek

ŚWIĘTO SZKOŁY

W dniu 23 stycznia po raz dwudziesty dziewiąty obchodziliśmy „Święto szkoły”. Rozpoczęliśmy występami klas pierwszych na sali gimnastycznej. Po programie artystycznym uczniowie złożyli wiązankę kwiatów pod portretem patrona szkoły. Po przyjęciu „pierwszaków” do Grona Kornelowców klasy młodsze przeszły na poczęstunek i zabawę karnawałową. Na sali klasy starsze oglądały zmagania czwartoklasistów o zdobycie „Pucharu dyrektora szkoły”. W kilkunastu konkurencjach sportowo rekreacyjnych startowało stale 10 uczniów z klasy koordynowanych przez wychowawcę i nauczyciela wspomagającego. Po godzinnej walce klasa IVa Zdobyła puchar. Druga część obchodów święta odbyła się po południu./J. Żurek/

Accessibility Toolbar