logo

(32) 6430826

ul. Żeromskiego 1

Olkusz, 32-305

07:00 - 16:30

Poniedziałek - Piątek

Vb dla przedszkolaków

Klasa V b Szkoły Podstawowej nr 10 w Olkuszu uczestniczyła w „Narodowym programie rozwoju czytelnictwa”. Dzieci wypożyczały książki i zapoznawały się z możliwością wykonania prezentacji któregoś z wierszy Juliana Tuwima. Wybrano wiersz „Rzepka”. Przez okres wielu tygodni odbywały się kolejno próby czytania, recytowania i prezentacji. Dzieci wraz z Rodzicami przygotowywali stroje prezentujące postacie z wiersza.  Po wcześniejszym umówieniu się z dyrekcją Przedszkola nr 10 w Olkuszu termin wykonania prezentacji ustalono na 06.12.2019r. Występ klasy V b był dla przedszkolaków niespodzianką i wesołym prezentem tuż przed przybyciem do nich Mikołaja. /Jarek Żurek/

Accessibility Toolbar