logo

(32) 6430826

ul. Żeromskiego 1

Olkusz, 32-305

07:00 - 16:30

Poniedziałek - Piątek

Wycieczka do Czernej

Dnia 5 czerwca 2019 r. uczniowie klasy II i III udali się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego w Czernej. Jej celem było przybliżenie dzieciom warunków życia na wsi, zdrowego trybu życia oraz umożliwienie dzieciom kontaktu z ekosystemem pola i łąki oraz zwierzętami hodowanymi.

Dzieci z dużym zaangażowaniem karmiły konie, kozy i owce oraz głaskały małe kotki. Dużą atrakcją była indywidualna przejażdżka na koniku. Na zakończenie wycieczki było ognisko z pieczonymi kiełbaskami. Atmosfera podczas wycieczki była bardzo miła, dzieci czuły się swobodnie, ale też potrafiły się odpowiednio zachować. Dzieciom szkoda było wracać do szkoły, wyjazd był bardzo udany, co widać było po zadowolonych minach./M.Trzaska/

Accessibility Toolbar