logo

(32) 6430826

ul. Żeromskiego 1

Olkusz, 32-305

07:00 - 16:30

Poniedziałek - Piątek

Tłusty czwartek w klasie 2a

„Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła.”

 W dniu 28 lutego 2019 roku zgodnie z tradycją chrześcijańską obchodziliśmy w naszej klasie tłusty czwartek. Z tej okazji zajadaliśmy się pączkami i faworkami, które są symbolem tego dnia. To jedyny dzień w roku, kiedy bezkarnie można pozwolić sobie na większe ilości słodyczy. W związku z tym dziękujemy rodzicom, którzy zadbali o nasz dobry nastrój od samego rana i, zanim rozpoczęliśmy lekcje, słodkości czekały już na nas w klasie. Ponad to jeden uczeń naszej klasy zadbał o to, aby ten słodki dzień nie miał końca i przyniósł dla całej klasy wielką tacę z wieżą domowych pączków. Radości nie było końca. Ten dzień był wyjątkowo słodki, pyszny i pełen uśmiechniętych buzi ubrudzonych marmoladą i cukrem pudrem./M.Trzaska/

Accessibility Toolbar