logo

(32) 6430826

ul. Żeromskiego 1

Olkusz, 32-305

07:00 - 16:30

Poniedziałek - Piątek

Walentynki w klasie 2a

14 luty to dzień Świętego Walentego, obchodzony jest jako Dzień Zakochanych. To właśnie w tym dniu możemy wyrazić swoją sympatię do drugiej osoby, poprzez wręczenie upominku lub wysłania kartki zwanej „Walentynką”. W związku z tą tradycją od paru lat w naszej szkole działa poczta walentynkowa, za pomocą której można wysyłać kartki lub słodkie podarunki w postaci lizaków lub czekoladek do bliskich nam osób. W miniony czwartek panował w szkole pozytywny nastrój, każdy chodził uśmiechnięty i miło nastawiony. Dzieci w naszej klasie ubrały się na czerwono by podkreślić święto, podczas którego króluje właśnie ten kolor. Kartek do poczty walentynkowej wpłynęło mnóstwo, a co za tym idzie Samorząd Szkolny miał naprawdę sporo pracy. To niezwykle miłe, że wielu z nas zdobyło się na, choćby, drobny gest, aby osoba, do której czujemy sympatię, zrozumiała, ile dla nas znaczy./M.Trzaska/

Accessibility Toolbar