logo

(32) 6430826

ul. Żeromskiego 1

Olkusz, 32-305

07:00 - 16:30

Poniedziałek - Piątek

22 Międzynarodowe Targi książki

Znowu mogliśmy w miłym towarzystwie odwiedzić zacny Gród Kraka, aby w atmosferze „ciszy i spokoju” cieszyć się nowymi propozycjami wydawniczymi na 22. Międzynarodowych Targach Książki. Tłumy czytelników, autorzy i ich dzieła, ciekawe prezentacje. I oczywiście my, uczniowie z dziesiątki, jak zwykle nie zapomnieliśmy o tym święcie Książki. Wracaliśmy z wymarzonymi tytułami w rękach , z niecierpliwością czekając na chwilę, kiedy pozostaniemy sam na sam z książką w domowym zaciszu. Do zobaczenia za rok, bo warto zobaczyć i  przeżywać takie wydarzenia w realu.
Organizatorkami wyjazdu, jak co roku były panie:Ewa Gutkowska-Żak, Dorota Milka i Katarzyna Biały.
/ E. Gutkowska-Żak/

Accessibility Toolbar