logo

(32) 6430826

ul. Żeromskiego 1

Olkusz, 32-305

07:00 - 16:30

Poniedziałek - Piątek

Uniwersytet profesora Wodniczka cz.1

„Co to jest woda? Dlaczego nie można bez niej żyć? Jak się ją oczyszcza? Kto i w jaki sposób kontroluje to, co leci w naszych kranach?” Na te i inne pytania odpowiedział uczniom dzieciom profesor Wodniczek. Klasa III wzięła udział w projekcie „Uniwersytet prof. Wodniczka – edukacja ekologiczna dla najmłodszych” organizowanym przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Olkuszu. Jest to cykl zajęć edukacyjnych, podczas których uczniowie dowiedzieli się dlaczego woda jest ważna i jak chronić jej zapasy. Po zakończeniu zajęć wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe upominki oraz indeks Małego Wodnika – eksperta w dziedzinie wodnej. /A.Kulig/

Accessibility Toolbar