logo

(32) 6430826

ul. Żeromskiego 1

Olkusz, 32-305

07:00 - 16:30

Poniedziałek - Piątek

Koło „ZE SZTUKĄ NA TY”

Kontakt ze sztuką uwrażliwia nasze postrzeganie rzeczywistości.  W działających w naszym mieście: MOK, Galerii OKNO, Galerii Sztuki Współczesnej BWA, Bibliotece Pedagogicznej, Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej wielu twórców prezentuje swoje prace podczas wystaw, wernisaży, spotkań poetyckich i literackich. W naszej szkole od kilku lat działa szkolne koło „Ze sztuką na TY”, którego uczestnicy biorą aktywny udział w wymienionych spotkaniach.  Spotkania ze sztuką mają miejsce w godzinach popołudniowych. Od tego roku szkolnego ze względu na bezpieczeństwo uczniów, serdecznie zapraszamy na nie rodziców wraz ze swoimi dziećmi.

O terminie i miejscu spotkania będziemy informować na bieżąco, zamieszczając informacje na facebooku szkoły. Natomiast  szczegółowych informacji dostarczą państwu strony internetowe:  bwaolkusz.com, mok.olkusz.pl, www. biblioteka.olkusz.pl, pedagogiczna.olkusz.pl.

Opiekunowie koła: Ewa Gutkowska-Żak, Dorota Milka

Accessibility Toolbar