logo

(32) 6430826

ul. Żeromskiego 1

Olkusz, 32-305

07:00 - 16:30

Poniedziałek - Piątek

Mecz klasy 1

“Bo najlepsza jest zabawa,
gdy się jakiś sport uprawia.”

Sport to zdrowie, zarówno to psychiczne, jak i fizyczne. Jest to najlepszy sposób na utrzymanie naszych organizmów w dobrej kondycji. Biorąc pod uwagę korzyści wynikające z uprawiania sportu, 8 czerwca uczniowie klasy I rozegrali mecz piłki nożnej.  Była to możliwość sprawdzenia swojej kondycji, treningu ciała i ducha, a także przedsmak piłkarskiej gorączki, która niebawem rozpoczyna się z okazji Mistrzostw świata w piłce nożnej.  Cała klasa wzięła czynny udział w organizacji całego przedsięwzięcia. Drużyna piłkarska dzielnie przygotowywała się do meczu, podczas gdy dziewczynki zajęły się choreografią taneczną i hasłami dopingującymi, by dzielnie wspierać piłkarzy w roli cheerleaderek. Wspaniała okazja do treningów sportowych, a także wzajemnej integracji.  W rozegranym meczu wynik końcowy nie miał większego znaczenia. Liczyła się przede wszystkim dobra i wspólna zabawa i możliwość aktywności fizyczne. A być może ktoś odnalazł swoją pasję… /M.Trzaska/

 

Accessibility Toolbar