logo

(32) 6430826

ul. Żeromskiego 1

Olkusz, 32-305

07:00 - 16:30

Poniedziałek - Piątek

Wycieczka do Ojcowskiego Parku Narodowego

21 maja klasa Ia i IIa pojechała na wycieczkę do Ojcowskiego Parku Narodowego. Zwiedzanie zaczęliśmy od strony Czajowic, gdzie niebieskim szlakiem turystycznym poszliśmy do Groty Łokietka. Następnie pieszo dotarliśmy do Bramy Krakowskiej i do Źródełka Miłości, gdzie w otaczającej nas pięknej przyrodzie Doliny Prądnika robiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia. Wracając widzieliśmy Maczugę Herkulesa, Kościółek na wodzie oraz Zamek w Pieskowej Skale. Historię  Zamku opowiedziała nam Pani Przewodnik, która dbała przez cały czas wycieczki o to, abyśmy jak najwięcej zapamiętali. Tego dnia była piękna pogoda, a więc wycieczka bardzo się udała. Było super! /M. Trzaska/

Accessibility Toolbar