logo

(32) 6430826

ul. Żeromskiego 1

Olkusz, 32-305

07:00 - 16:30

Poniedziałek - Piątek

Projekt Wiem,Czuję, …Pomagam

Klasa II a zaczęła realizację projektu Wiem,Czuję, …Pomagam przy współpracy Kulczyk Fundation. To cykl 16 zajęć, których celem jest nauczanie wartości. Każdy ze scenariuszy promuje określone wartości i postawy, tj. szacunek, troska o innych, dzielenie się, odwaga, przyjaźń, współpraca. Pierwsze zajęcia upłynęły pod hasłem „Dzielę się z innymi, tym co mam”. Uczniowie przynieśli produkty i wspólnie przygotowali śniadanie. W świątecznej atmosferze   zjedli wspólny posiłek. Dodatkowo mieli okazję zrobić dla drugiego człowieka coś dobrego. Przygotowali koszyk wielkanocny, pełen smakołyków dla osoby potrzebującej./A.Kulig/

 

„Jeden gest, jedno działanie może wywołać efekt domina i zapoczątkować ciąg pozytywnych zdarzeń i doprowadzić, tak jak w bajkach, do szczęśliwego zakończenia”

Accessibility Toolbar