logo

(32) 6430826

ul. Żeromskiego 1

Olkusz, 32-305

07:00 - 16:30

Poniedziałek - Piątek

Babski wieczór!

Oj się działo…… podczas „Babskiego wieczoru” zorganizowanego w Szkole Podstawowej nr 10 w Olkuszu dla dziewczyn klas siódmych oraz drugich i trzecich klas gimnazjalnych.

Taniec, to coś dla ciała i ducha, dlatego pod fachowym okiem Pani  Katarzyny Falkowskiej, krew zaczęła szybciej krążyć w takt muzyki, a na ustach tancerek zagościł uśmiech. Tak, tak – ruch to zdrowie i te endorfiny…. , a do tego nagrody rzeczowe i wstęp na zajęcia taneczne  w Pride Fitness Club.

Dziewczęta chętnie skorzystały z zabiegu parafinowego, upiększającego dłonie, który był  prezentem od pani dyrektor Barbary Piekarz i Fundacji Nowa z okazji Dnia Kobiet. Dłonie są przecież narażone na tyle szkodliwych substancji, a po ostatnich mrozach należy im się ciepełko i relaks.

Stary bawełniany podkoszulek – kto by pomyślał, że istnieje jako artystyczna, niepowtarzalna biżuteria w formie bransoletek. Owszem, nie jest to łatwe zadanie, ale dzięki inspiracji pani Ewy, Beaty i Moniki, powstały piękne, nacechowane indywidualnością wzory. A przy okazji …… można się trochę wyciszyć i uspokoić tnąc bawełnę na cienkie paski w miłym towarzystwie.

Mamy nadzieję, że wieczorne „Babskie szaleństwo” zakończone degustacją eko-napoi i projekcją filmu było miłą  niespodzianką dla naszych uczennic.

Accessibility Toolbar