logo

(32) 6430826

ul. Żeromskiego 1

Olkusz, 32-305

07:00 - 16:30

Poniedziałek - Piątek

Rajd górski

W dniu 29.09.2017 roku p. Grzegorz Kuboń wraz z p. Anną Grędą i Anną Piątek wychowawcami klas 3 naszego gimnazjum wybraliśmy się na coroczny Rajd Górski. Jak zwykle na starcie odliczyły się wszystkie szkoły podstawowe i gimnazjalne. W tym roku trasa rajdu liczyła ok 10km i prowadziła z Równicy w kierunku centrum Ustronia.
Rajd rozpoczął się spod Schroniska PTTK „Na Równicy” które znajduje się w  Beskidzie Śląskim, na skraju rozległej polany opadającej w kierunku pd.- zach. spod szczytu Równicy, na wysokości 781 m n.p.m.
Na szczycie organizatorzy wręczyli dyplomy wszystkim uczestniczącym w rajdzie szkołą. A później było już
z górki,  można było podziwiać piękne widoki, ponieważ w tym roku pogoda dopisała idealnie. Ale i grzybiarze mieli pełne ręce roboty. Wiele osób wróciło z bardzo ciekawymi okazami do domu.

Accessibility Toolbar