Cała Polska Czyta Dzieciom

Trwa  sprzedaż najnowszej 15-tomowej kolekcji literackich „pereł nieoczywistych” – książek mało znanych, niesłusznie zapomnianych lub całkiem nowych na naszym rynku książki dziecięcej.

To już druga edycja kolekcji książek dla dzieci wydanych z inicjatywy kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” we współpracy z tygodnikiem POLITYKA.

Wszystkie książki Kolekcji są napisane lub tłumaczone wedle najlepszych standardów polszczyzny, dostosowane do wieku i wrażliwości dzieci. Mają rozwijać dobry smak, wrażliwość estetyczną, poczucie humoru oraz przekazywać pozytywne wartości.

Klasa II a i III codziennie słuchają fragmentów tych książek.  Czytają pani Anita Kulig koordynator kampanii oraz Iwona Szymczyk-lider.