logo

(32) 6430826

ul. Żeromskiego 1

Olkusz, 32-305

07:00 - 16:30

Poniedziałek - Piątek

Marzycielska Poczta

Uczniowie klasy 1a wzięli udział w akcji „Marzycielska Poczta”. Jej pomysł narodził się pod koniec 2009 roku. Co jakiś czas zamieszczane są na stronie internetowej informacje o chorych dzieciach, które kochają dostawać tradycyjne listy i kartki. Podawane są adresy pocztowe dzieci, pod które każdy może napisać. Listy i kartki dodają dzieciom siły do walki z chorobą, ich rodzicom otuchy. A samym piszącym mnóstwo frajdy. Wspólnie na lekcji religii wybraliśmy profil Wiktorii      z Torunia, dla której dzieci przygotowały piękne kartki pocztowe. Znalazły się na nich m.in. ulubione postacie z bajek i wiele ciepłych słów. Organizatorem akcji była p. Jolanta Szram- nauczyciel religii przy wsparciu p. Macieja Gibskiego.

Accessibility Toolbar