logo

(32) 6430826

ul. Żeromskiego 1

Olkusz, 32-305

07:00 - 16:30

Poniedziałek - Piątek

Warsztaty dzieci z klas 1-3

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli dziś w wyjątkowej lekcji, przygotowanej przez Teatr Edukacyjny z Rzeszowa. Jej tematem było ukazanie znaczenia prawidłowej komunikacji w codziennym życiu. Młodsze dzieci z klas 1-3 nauczyły się wpadającej w ucho piosenki i przypomniały sobie istotne elementy skutecznego komunikowania się. Starsze dzieci, z klas 4-6 miały okazję obejrzenia wesołych scenek i wykazania się swoją wiedzą na temat sposobów porozumiewania się. Niektórzy mieli też okazję sami przedstawić – bez użycia słów – określone emocje, stany i sytuacje.

Zapamiętamy, że tylko wtedy, kiedy rozumiemy drugą osobę, jej potrzeby i pragnienia, możemy zbudować z nią relację opartą na wzajemnym szacunku.

Accessibility Toolbar