logo

(32) 6430826

ul. Żeromskiego 1

Olkusz, 32-305

07:00 - 16:30

Poniedziałek - Piątek

Dzień Seniora

Dzień Seniora to szczególne święto. Obchodzone jest w naszej szkole od kilku lat. Wpisane jest do kalendarza imprez. Aby zwrócić uwagę jak ono jest ważne i potrzebne 22 listopada w SP nr 10 w Olkuszu odbyły się obchody Dnia Seniora. Na zaproszenie przybyli seniorzy – mieszkańcy osiedla. W programie artystycznym wystąpili uczniowie z Koła Wolontariatu, którzy chcieli wyrazić należyty szacunek i uznanie starszym. Tańce, piosenki i wiersze, przygotowane pod kierunkiem nauczycieli oczarowały zgromadzoną publiczność i dostarczyły wiele uśmiechu. W tym szczególnym dniu, życzenia zdrowia, długich lat życia w dobrym zdrowiu, pogody ducha, satysfakcji złożyła również obecna Pani Dyrektor Barbara Piekarz. Ta impreza  była okazją do propagowania w młodym pokoleniu właściwych postaw wychowawczych .

Accessibility Toolbar